výmaz z IS rejstříku

Poradnavýmaz z IS rejstříku
Tazatel se zeptal(a) před 2 měsíce

Dobrý den,
lze požádat o výmaz z rejstříku dříve než po 5ti letech od skončení insolvenčního řízení?
Děkuji
KF

1 Odpovědi
JUDr. Pavel Berger Personál odpověděl před 2 měsíce

Dobrý den, nikoliv, neboť takový postup nemá oporu v platné právní úpravě (srov. § 425 IZ).
S pozdravem JUDr. Pavel BERGER, advokát, insolvenční správce